Historie FK Ostrov

• V roce 1950 byla založena tělovýchovná jednota Baník Ostrov, pod tímto názvem se hrálo do roku 1959.
  • V roce 1964 se přestěhovala RH Karlovy Vary do kasáren ve Vykmanově a začala hrát pod hlavičkou RH Ostrov I.A třídu, kterou vyhrála a postoupila do krajského přeboru.
  • V roce 1965 vyhrála krajský přebor a postoupila do divize. Od roku 1966 už pod názvem TJ Škoda Ostrov nad Ohří.
  • V roce 1970 Škodovka sestupila do Krajského přeboru. V roce 1974 byl založen fotbalový oddíl DDM Ostrov kam přešlo několik bývalých hráčů Škody Ostrov, tento nový oddíl začal hrát 4.třídu.
  • Během let do roku 1984 se probojoval do krajského přeboru, který stále hrála Škoda Ostrov. V roce 1993 se DDM Ostrov sloučilo se Škodou Ostrov a vznikl nový oddíl FK Ostrov.