Historie FK Ostrov

V roce 1950 byla založena tělovýchovná jednota Baník Ostrov, pod tímto názvem se hrálo do roku 1959.

Po ní následuje Rudá hvězda až do roku 1962. Potom převzala sportoviště Škoda Ostrov hrající divizi. V roce 1970 Škodovka sestupila do Krajského přeboru. V roce 1974 byl založen fotbalový oddíl DDM Ostrov kam přešlo několik bývalých hráčů Škody Ostrov, tento nový oddíl začal hrát 4.třídu.

Během let do roku 1984 se probojoval do krajského přeboru, který stále hrála Škoda Ostrov. V roce 1993 se DDM Ostrov sloučilo se Škodou Ostrov a vznikl nový oddíl FK Ostrov.